Jana Háteová

Slyšeli jste někdy o firmě Selvintech? Pokud toužíte o přivýdělku, jste zruční a nebojíte se ručních prací, které jsou tak trochu o trpělivosti, tak máte vyhráno a můžete si přivydělat zábavnou prací, která opravdu funguje. Pokud se bojíte, že byste přišli o své peníze, tak se nebojte, protože nejsme žádní podvodníci. Koukněte se na recenze a sami uvidíte, že to funguje a naši pracovníci jsou ve většině případů maminky na mateřské, studenti nebo senioři, kteří mají čas na tyhle věci, baví je to a potřebují třeba i ty penízky navíc.

vánoční atmosféra

Je to jednoduché. Vy sami si vyberete, kdy budete chtít pracovat, kolik toho uděláte a tak podobně, takže jste sami svým pánem, což je velmi dobré a určitě vám to pomůže, protože se nemusíte nikde honit a uzpůsobíte si svoji práci právě konkrétně vašim podmínkám, vašemu životnímu tempu a taky tomu, kdy máte čas. Třeba jako maminka jistě nevíte, když vaše dítě usne, proto je dobré mít něco, co si můžete upravovat podle sebe, což vám jistě usnadní rozhodováním o tom, jestli je tohle brigáda vhodná pro vás nebo ne. Jana Háteová je představitelem firmy, takže se všemi dotazy se obracejte na ni.

vánoční baňky

Počátečná investice

Je jasné, že vám asi jen tak někdo nepošle poštou materiál, který stojí hodně peněz jenom tak, když o vás nic neví. Proto je důležité, aby se firma tímhle způsobem kryla, a když pošlete peníze na účet, tak vám pak pošleme balíček s materiálem a vy budete moci začít velmi snadno všechno tvořit. Je to precizní práce, kterou si musíte tak trochu okoukat a naučit se to všechno dělat, aby to pro vás bylo i výhodné, ale když setrváte, tak odměna bude veliká a navíc budete mít všechno už pod palcem. Nebojte se počáteční investice.
Nejsme žádní podvodníci, kteří by vám dělali nějaké problémy a chtěli z vás dostat peníze, to opravdu ne. Máme recenze a všechno krásně funguje. Je s námi dobrá domluva. Uděláme vše proto, abyste u nás byli spokojení.

You Might Also Like